İYİ PARTİ’DEN ŞAVŞATLILARA ZİYARET

İyi Parti Bursa Milletvekili Adayı Hasan Toktaş, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında İnegöl Şavşatlılar Derneğini ziyaret etti.

İYİ PARTİ’DEN ŞAVŞATLILARA ZİYARET

İyi Parti İlçe Başkanı Müfit Besler, belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İnegöl Şavşatlılar Derneğini ziyaret ederek istişarelerde bulunan Toktaş’ı dernek Başkanı Durmuş Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile dernek üyeleri karşıladı.

HALKIN PARTİSİYİZ

Gerçekleştirilen ziyarette sıcak bir şekilde karşılanan İyi Parti Bursa Milletvekili Adayı Hasan Toktaş, “Bugün bizleri kabul ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz. Malumunuz 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kaldı. Biz de seçim çalışmaları kapsamında İnegöl’ümüzü ve Bursa’mızı gezerek vatandaşlarımızla bir araya geliyor, istişarelerde bulunuyor, dertlerini dinliyor ve kendimizi anlatıyoruz. Biz halkın içinden çıkmış bir partiyiz ve direk olarak halkın sorunlarının çözümünü hedef alıyoruz. Bizim her şeyden önce birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Özellikle son zamanlarda artan ayrıştırmalara karşı bir ve beraber olmaya ihtiyacımız var. Hükümet verdiği vaatlere baktığımızda vatandaşların sorunlarına çare olacak bir çalışma göremiyoruz. 16 yıldır iktidarda olanlar halen yapıcı değiller, vaatlerini yerine getirmiyorlar. Biz sizin için yola çıktık, Türkiye için yola çıktık. Her zaman bir telefon kadar yakınınızdayım” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER