İLK ADIM’DA 23 NİSAN COŞKUSU

İLK ADIM’DA 23 NİSAN COŞKUSU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. yıl dönümü tüm yurtta coşku içerisinde kutlandı. İnegöl'de en renkli ve farklı program ise Özel İlk Adım Anaokulunda kutlandı. Geri dönüşümlerden yapılan Materyaller Defilesi büyük beğeni topladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen program dolayısıyla aileleri çocuklarını bu mutlu günde yalnız bırakmadılar. İnegöl'de hizmet veren Özel İlk Adım Anaokulu düzenlediği 23 Nisan özel programıyla bayrama farklı bir renk kattı. Okulun bahçesinde yapılan programda anaokuluna giden minikler doyasıya eğlendiler.

Programda veliler de çocuklarını bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Çeşitli gösterilerin ardından Özel İlk Adım Anaokulu öğretmenleri tarafından geri dönüşümden elde edilen eşyalarla yapılan Materyaller Defilesine geçildi. Defilede miniklerin geri dönüşümden yapılan kostümleri büyük beğeni topladı. Kimisi robot oldu, kimsi çiçek, bir birinden güzel göz kamaştıran kostümler büyük alkış alırken, geri dönüşümle nelerin yapılacağı da ortaya koyulmuş oldu.

Düzenlenen programla ilgili açıklama yapan Özel İnegöl İlk Adım Anaokulu Genel Koordinatörü Zeynep Polat, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle farklı bir program yapmak istedik. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimize yönelik öğretmen ve velilerimizin destekleriyle geri dönüşümlerden yapılan Materyaller Defilesi gerçekleştirildi. Velilerimiz ve gelen misafirler çok beğendiler. Çocuklarımız da güzel bir gün geçirdiler. Onlar mutlu oldukça bizler de mutlu oluruz. Eğitime önem verdiğimiz kadar onların daha iyi yetişmesi için de eğitimli kadromuzla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Programımıza gelen tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum ve bir kez daha tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER