Sektör İnegöl Mobilya
Yayınlama Tarihi 18 Mayıs 2018
Telefon 05063761867
Resmi Web Sitesi https://www.inegolmobilyan.com

İnegöl Mobilyası dünyaca ünlü bir mobilya markası haline gelmiş durumda ve bizde müşterilerimize inegöl mobilya kalitesini ayağnıza getiriyoruz. Evinizin ihtişamı İnegöl'den Gelsin sloganı ile çıktığımız bu yolda müşterimize İnegöl'deki mobilya üreticilerinin hemen hemen hepsini bir çatı altında toplayarak müşterilerimize hem uygun fiyatlarla mobilya imkanı sunuyor hemde en geniş ürün çeşitliliğini sağlamaya çalışıyoruz.

İnegöl Mobilya'sına uzak illerden ulaşamayan müşterilerimizi de düşünerek açılışa özel tüm Türkiye için ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti de veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde İstanbul'daki müşterimizde bizden ürün alabilirken uzak illerdeki müşterimizde bizden ürün alabiliyor.

Evinize lazım olan koltuk takımları, yatak odası takımları, tv üniteleri, yemek odası takımları ve diğer tüm dekorasyon ürünlerini sitemizden bulabilirsiniz. Toplu alımlarda yapabileceğimiz indirimlerden de faydalanmayı ve indirimlerimizi takip etmeyi de unutmayın. Yeni evlenen güzel çiftlerimize de sezonluk olarak kampanyalarımız bulunuyor. Bu kampanyalarımızdan da faydalanmak istiyorsanız sitemizi takipte kalın. İnegöl Mobilya'sı artık bir tıkla evinizde...