Ahmet Sezer ve Mehmet Eymen’den Erkekliğe İlk Adım

İnegölspor Kulübü eski Müdürü, Oylat A.Ş. Muhasebe Müdürü Fikret Aygün, hafta sonu düzenlenen sünnet cemiyeti ile oğulları Ahmet Sezer Aygün ve Mehmet Eymen Aygün’ü sünnet ettirdi.

Ahmet Sezer ve Mehmet Eymen’den Erkekliğe İlk Adım

Geçtiğimiz Pazar günü saat 20.00’de düzenlenen sünnet cemiyetine, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Başkan Yardımcıları Gülhan Şahin ve Alper Taban, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Anıl, MHP Belediye Meclisi eski üyesi Müfit Besler, İnegölspor eski Başkanlarından Varol Sarılar, Abdullah Ezim ve İlhan Korkmaz, İnegölspor eski yöneticilerinden Süleyman Yılmaz, Kurtiş Güleç, Timur Han, Cemal Aktürk ve Yücel Demir, İl Genel Meclisi eski Başkanvekili Murat Gültekin, Oylat A.Ş. yönetim Kurulu Başkan vekili Mehmet Öz, İnegöl Belediyesi daire müdürleri, memurları ve çalışanları ile davetliler katıldılar.

Sibel-Fikret Aygün çiftinin davetlileri kapıda karşıladığı cemiyette, erkekliğe ilk adımlarını atan Ahmet Sezer Aygün ve Mehmet Eymen Aygün, hazırlanan Sünnet Tahtına Mehter marşı eşliğinde geldiler. Sibel-Fikret Aygün çiftine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, güzel bir cemiyetle erkekliğe ilk adımlarını atan Ahmet Sezer Aygün ve Mehmet Eymen Aygün’e sağlıklı, başarılı, mutlu  bir hayat diliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2014, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER