AKÇA´DAN TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İnegöl Kaymakamı Ali Akça, Belediye Başkanı Alper Taban´ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin başarılı olması dileklerini iletti.

AKÇA´DAN TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Alinur Aktaş´ın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmesinin ardından, belediye meclisinde yapılan oylama sonucunda İnegöl Belediye Başkanlığına da Alper Taban seçildi. Belediye Başkanlığında ilk haftasını geride bırakan Taban´ı, Kaymakam Ali Akça bugün makamında ziyaret etti.

Protokol imza töreni için belediye binasına gelen Akça, beraberindeki İTSO Başkanı Metin Anıl ve İşkur İnegöl Şube Müdürü Ahmet Baştürk ile birlikte Alper Taban´ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Akça, ziyaret öncesi yapılan protokol imza töreninin aynı zamanda yeni Belediye Başkanı Alper Taban ile yapılan ilk resmi organizasyon olduğunu da ifade ederek “Bu vesileyle bu imza töreni münasebetiyle de değerli Belediye Başkanımıza yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Hem kendisine hem ilçemize hem de ülkemize bu görevin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Alper Taban ise, Kaymakam Akça ile İTSO Başkanı Metin Anıl ve İş-Kur Müdürü Ahmet Baştürk´e ziyaretleri için teşekkür ederek, “Partimizde yaşanan değişim ve dönüşüm sürecinde Recep Altepe´nin istifasının ardından Alinur Aktaş Başkanımız Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı´na seçildi. Bu sürecin ardından İnegöl Belediye Başkanlığı için de Cumhurbaşkanımızın olurlarıyla önce İnegöl Belediye Başkan Adayı, ardından meclisimizin onayı ile de Belediye Başkanlığı görevine seçildim. 8 Kasım 2017 tarihinde yapılan meclis seçimlerinin ardından görevimize hemen başladık. Zaten süreç itibariyle devam eden programlarımız, projelerimiz vardı. Bugün de istihdam fuarımız için düzenlediğimiz tören sonrası değerli Kaymakamımız Ali Akça ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Metin Anıl ve İşkur Müdürümüz Ahmet Baştürk hayırlı olsun dileklerini iletmek adına misafirimiz oldular. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER