ALANYURT İMKB’DE TEKNİK İNCELEME

ALANYURT İMKB’DE TEKNİK İNCELEME

AK Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel’in başlattığı çalışma sonrası dün il milli eğitim müdürlüğünden ekipler İMKB Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemeler başlattı.

AK Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel, Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla’yı ziyaret etmiş, Alanyurt bölgesindeki İMKB Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesinin alt tarafında atıl durumda bulunan ve kullanılmayan iki atölyenin 24 derslikli Anadolu Lisesi’ne dönüştürülebilmesi için çalışmalar başlatmıştı.

Vekil Gürel’in başlattığı çalışma sonrası İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet Sezer ve beraberindeki teknik ekip dün İnegöl'e gelerek Alanyurt bölgesinde bulunan atölyelerin Anadolu Lisesine dönüşümü ile ilgili incelemelerde bulundu.

İncelemede İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru ve Şube Müdürü Savaş Kaya da yer aldı.

Atölyelerin ihtiyaçlara göre Anadolu Lisesine dönüşümü ile ilgili planlamalar konusunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve beraberindeki teknik ekip ile paylaşım ve değerlendirmeler yapıldı. 24 derslikli Anadolu Lisesi olarak yeniden kullanıma açılacak olan okul, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi adını taşıyacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 17:16

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER