ALİNUR AKTAŞ’TAN ÖZÜR DİLEDİ

ALİNUR AKTAŞ’TAN ÖZÜR DİLEDİ

Sosyal medya sayfasından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İnegöl ile ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken işadamı Erdal Recep Bayraktar, özür mesajı yayınladı.

Ekşi Sözlük sitesinde kullandığı fotoğraf ve paylaşımlarla İnegöl kamuoyunda büyük tepki çeken İnegöllü işadamı Facebook aracılığıyla bir bildiri yayınladı.

Türkiye'nin en çok bilinen sosyal medya siteleri arasında yer alan Ekşi sözlükte yayınlanan ve daha sonra apar topar kaldırılan paylaşımda, kapsol kelimesi anlatılırken; Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın başına Master Chef Türkiye yazısı bulunan aşçı kepi foto montajı yapılarak paylaşılmıştı. Bu paylaşım büyük tartışmalara neden olmuştu.

Olayın ardından o kişinin İnegöllü işadamı Erdal Recep Bayraktar olduğu ortaya çıktı. Facebook sayfasında yayınladığı mesajda istem dışı gelişen olayın üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Bayraktar, “Sayfamda istem dışı paylaşılmış olan gönderiden dolayı Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’tan ve kamuoyundan özür dilerim” ifadelerini kullandı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45