Atrium Eğlence Merkezinden Engellilere Bayram Hediyesi

Yenice Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezindeki öğrenciler, İnegöl Belediyesi ve Kültürpark içerisinde faaliyetini sürdürmekte olan Atrium Eğlence Merkezinin sponsorluğunda, bayramın ikinci günü gönüllerince eğlendiler.

Atrium Eğlence Merkezinden Engellilere Bayram Hediyesi

İnegöl protokolünün Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’ni bayram ziyareti esnasında, Atrium Eğlence Merkezine gitmek istediklerini söyleyen öğrenciler, Belediyenin organizasyonuyla Atrium Eğlence Merkezi’nde keyifli bir gün geçirdiler.

Atrium Eğlence Merkezinin sponsorluğunda engelli öğrencilerin gönüllerince eğlenmesi sağlanırken, Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin de öğrencilerin sevincine ortak oldu. Çocukların isteği üzerine böyle bir organizasyon gerçekleştirildiğini belirten Şahin, “Bütün çocukların dönme dolap, çarpışan otolar, gondol ve diğer platformlarda  gönüllerince eğlendiği etkinlik artık geleneksel hale geldi. Bu çocuklarımız yalnız değiller. Biz onlara elimizden geldiğince yakınlık gösterip, anne ve baba sevgilerini tamamlamaya çalışıyoruz. İnşallah amacımıza ulaşmışızdır. Sanıyorum bugün gönüllerince eğlendiler. Mutlu bir gün geçirdiler. Çocuklarımıza bayram coşkusunu fazlasıyla yaşattığı ve günümüze sponsor olduğu için Atrium Eğlence Merkezine teşekkür ediyoruz " dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2014, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER