BAKKALLARDAN BÜYÜKŞEHİR'E ‘KART 16’ TEŞEKKÜRÜ

BAKKALLARDAN BÜYÜKŞEHİR'E ‘KART 16’ TEŞEKKÜRÜ

BAKKALLARDAN BÜYÜKŞEHİR'E ‘KART 16’ TEŞEKKÜRÜ
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına özel devreye aldığı sosyal destek paketi, ihtiyaç sahiplerine nefes, pandemi nedeniyle zor günler geçiren mahalle bakkallarına ise can suyu oldu.

 “Kart16 Ramazan Sosyal Destek Çeki” uygulaması için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür eden İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, “Kart16 Ramazan Sosyal Destek Çeki” uygulamasının esnaflara moral verdiğini söyledi.

Başkan İnkaya, “Pandemi döneminde bakkal esnafımıza bir destekte Bursa Büyükşehir Belediyesinden geldi.Büyükşehir Belediyesi sosyal yardımlarını tüm Bursa'da olduğu gibi İnegöl'de de mahalle bakkalları üzeriden dağıtma uygulamasını hayata geçirdi. Uygulama esnafımıza destek ve moral oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bey'e ve ekibine teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

İnegöl'de 25 yıldır bakkal dükkanı işleten  Faruk Özçömlekçi ise "Destek çeklerini alan vatandaşlar gelip alışverişini yapıyor. Zorlu bir süreçten geçen bakkal esnafı için güzel bir proje. Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER