BAŞKAN TABAN ENGELLİ ÇOCUKLAR İLE AİLELERİNİ AĞIRLADI

Yenice Engelsiz Yaşam Merkezinde eğitim gören engelli çocuklar ve merkez sorumluları ile Otizm Derneği üyeleri, Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti.

BAŞKAN TABAN ENGELLİ ÇOCUKLAR İLE AİLELERİNİ AĞIRLADI

Belediye Başkanı Alper Taban, dün gerçekleşen ziyaretlerde Yenice Engelsiz Yaşam Merkezinde eğitim gören engelli çocuklar ve merkez sorumluları ile Otizm Derneği üyelerini konuk etti.

İlk ziyaret Yenice Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından gerçekleştirildi. Merkez sorumluları ve burada eğitim gören engelli öğrencilerin katıldığı ziyaretin ardından, Otizm Derneği otizmli çocuklarla birlikte Başkan Taban’a ziyaret gerçekleştirdi. Her iki ziyarette de İnegöl Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmaları nedeniyle Başkan Taban’a teşekkürlerini ileten merkez sorumluları ve dernek yöneticileri, engellilerle ilgili talep ve önerilerini de iletti.

Başkan Taban, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada 3 Aralık Engelliler Gününün ardından yapılan ziyaretlerden dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Taban, engellilere yönelik çalışmaların süreceği mesajını da verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER