Bir babanın en acı günü

Parmak çocuk Gözyaşlarıyla defnedildi

Bir babanın en acı günü

İnegöl'de büyüme ve gelişme geriliği hastalığı nedeniyle 15 yaşında olmasına rağmen 65 santimetre boyunda ve 4 kilo ağırlığında hayatını kaybeden İlker Bayrak, gözyaşları arasında defnedildi.
İnegöl’de yaşayan ve 2005 yılında dünyaya gelen Adnan ve Elif Bayrak çiftinin çocukları İlker Bayrak, doğduğunda gelişme şikayeti ile ailesi tarafından Bursa’daki hastanelere götürüldü. Burada teşhisi konulamayan Bayrak, daha sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne götürüldü. İlker Bayrak’ın burada yapılan tetkiklerinde, milyonda bir görülen ’Silver- Russell’ yani büyüme ve gelişme geriliği hastası olduğu tespit edildi.

HAYATINI KAYBETTİ

İlker Bayrak, dün akşam saatlerinde evde oynarken rahatsızlandı. Oğlunun kalbinin durduğunu fark eden Elif Bayrak, İlkeri kucağına alarak, sokağa çıktı. Sokakta bulunan kişilerden yardım isteyen anne Elif Bayrak, özel bir otomobille İlker'i İnegöl Devlet Hastanesine götürdü. İlker acil servis bölümüne götürülürken, anne Elif Bayrak sinir krizi geçirdi. İlker Bayrak, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.
Cenaze dayısı Sıddık Döngel in kucağında Hastane mezarlığına getirildi. Baba Adnan Bayrak gözyaşı döktü.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER