BİR SAATTE UYANDIRILDI

İnegöl’de aracında uyuyan genç sürücü, Emniyet ve sağlıkçıların 1 saat süren çalışması sonucunda uyandırıldı. İlk görenlerin öldüğünü düşündüğü sürücünün uykusunun bu kadar ağır olmasını gören vatandaşlar “bu kafadan bize de lazım” demeleri dikkat çekti.

BİR SAATTE UYANDIRILDI

Edinilen bilgilere göre; 32 yaşındaki Serkan A. 16 KFG 02 plakalı özel otomobilini Orhaniye Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde şeridin bir kısmını kapatıp, aracının flaşörlerini de çalıştırıp uykuya daldı. Bir süre sonra yoldan geçenler, araçtaki sürücünün hareketsiz şekilde olduğunu gördüler. Araca yaklaşan vatandaşlar, sesli bir şekilde bağırarak şahsı uyandırmak isteseler de başaramadılar.

POLİSLER BİLE UYANDIRAMADI

Şahsın öldüğünden şüphelenen vatandaşlar, durumu Emniyet ekiplerine bildirdiler. Olay yerine gelen Trafik ekipleri, sürücü genci dürterek uyandırmaya çalıştılar. Dakikalar süren çalışmalar da başarılı olunmayınca durum 112’ye bildirildi.

112 UYANDIRDI

Olay yerine gelen 112 Acil Servis Ambulansındaki sağlık ekipleri, genç sürücüyü dürtüp bir takım temaslarda bulunup uyandırdılar. Herkesin seferber olduğu olay sonucunda uyanan sürücü, çevresinde sağlıkçı ve polisleri görünce şaşırdı. Oldukça rahat tavırlarıyla dikkat çeken sürücünün, uzun yol TIR sürücülüğü yaptığı, uzun zamandır uykusuz kaldığı öğrenildi.

Genç sürücü, bir arkadaşının aracı sürmesiyle evine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER