BORDO BEYAZ FORMALAR SAHİPLERİNİ BULDU

BORDO BEYAZ FORMALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Belediye Başkanı Alper Taban’ın sosyal medya hesaplarından #84RuhuylaYeniden sloganıyla gerçekleştirilen İnegölspor Forma Çekilişini kazanan 16 talihli, formasını Başkan Taban’dan aldı.
Koronavirüs sürecinde vatandaşlara zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları uyarısında bulunulurken, Belediye Başkanı Alper Taban bu süreci eğlenceli bir hale getirmek adına 3 aydır düzenli olarak çekiliş etkinliği gerçekleştiriyor. Ailece oynanacak oyunlar ve kitaplar ile çok sayıda hediyeyi takipçilerine sunan Başkan Taban, alınan karar gereği futbolda liglerin yeniden başlayacak olması nedeniyle son çekilişinde İnegölspor forması hediye etti.


3 GÜNDE 11 BİN YORUM

23-25 Mayıs tarihleri arasında 3 gün süren ve #84RuhuylaYeniden sloganıyla yapılan çekilişe, İnegöllülerin ilgisi yoğun oldu. 3 günde 11 bin yorum yapılan etkinlik sonucunda; facebooktan 5, twitterdan 5 ve instagramdan 6 olmak üzere toplam 16 kişi İnegölspor formasını almaya hak kazandı.


FORMALARI BAŞKAN TAKDİM ETTİ
Kazanan talihlilerin açıklanmasının ardından Başkan Taban, 16 vatandaşı belediyeye davet ederek formalarını bizzat kendisi takdim etti.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER