Büyükataman'dan yeni anayasa sinyali

Büyükataman'dan yeni anayasa sinyali

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'dan yeni anayasa sinyali 

MHP İnegöl İlçe teşkilatı "Anlatma ve Aydınlatma" toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yeni anayasa sinyalinde bulundu. 
Programa MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Belediye Başkanı Alper Taban, MHP Bursa Milletvekilleri, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, oda ve dernek başkanları, muhtarlar ile partililer katıldı. 
Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan toplantısının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Aytekin Torun, "Partimizin anket oylarını düşük gösterenler, alayınız üzerimize gelin. O anket şirketleri ayaklarımızın altında paspastır." dedi.
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise, "Cumhurbaşkanımız ve tayin ettiği hükümetimiz, bu problemlerin çözümü için gayret içerisinde. Bütün şartları zorlayarak, bütün kurgulanmak istenen senaryolarını boşa çıkarmak için samimi bir gayret içerisinde. Türkiye de kutuplaşmayı, bu seçim zaferi maksadına yönelik  CHP’nin başını çektiği şer ittifakı olağanüstü gayret ortaya koyuyor.  Önümüzdeki seçimlerin yenilgisinin gerekçesini oluşturmak maksadıyla şimdiden bir takım algı operasyonları icra etmeye başladılar. Bir takım algı operasyonları icra etmeye başladılar. Sanki Türkiye Cumhuriyeti devleti bir hukuk devleti değilmiş, bu zamana kadar yapılan seçimlerde sanki eksiklikler varmışçasına bu 6+1 formatında biraraya gelen zillet mensupları sandık güvenliği platformu oluşturmuşlar. Türkiye Cumhuriyeti devleti seçimlerin güvenli şekilde yapılması için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir. Türkiye’nin geleceğine dair hesap içerisinde olan zillet ittifakı mensupları kapalı kapılar ardında iktidar dilenmeye çıktılar. Bir günde 33 defa yabancı misyon elçileriyle biraraya gelerek toplantı düzenlediler. Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir ifadesinin yer aldığı meclisteki, o ibareyi birileri maalesef yok sayıyor. Milletin iradesi dışında başka mahfillerden icazet arayanlar; bilsinler ki hangi hesap kitap içerisinde olurlarsa olsunlar, hangi karanlık pazarlıklara girişirlerse girişsinler bu necip millet her şeye rağmen,  her zaman oldukları gibi Haziran ayında yapılacak seçimlerde sandık önüne geldiklerinde  kendisini yok sayanlara en ağır cezayı Allah’ın izniyle göstereceklerdir. Gerçekten Türkiye bir kader seçimini 2023 de gerçekleştirecek. Her seçim önemli, ama emin olun bu seçim hepsinden önemli. Telafisi olmayan bir seçimin arefesindeyiz. Bir iktidar değişikliği uğruna Türkiye’ye hangi bedellerin ödetileceğini, kapalı kapılar ardında nelerin vaat edildiğini unutmadan dikkate almadan karar verilmemesi gerçekten önemli. Tüm hemşerilerimin bu hassasiyette davranacaklarına yürekten inanıyorum. Bursa her zaman olduğu gibi Türkiye ortalamasının üstünde sahiplenmeyle ilk turda hiçbir tartışmaya mahal vermeyecek netlikte hem Cumhurbaşkanımız cep Tayyip Erdoğan’ı seçecek,  hemde anayasayı değiştirecek mahiyette bir çoğunlukta Cumhur ittifakını mecliste yer bulmasını temin edecektir." dedi. 

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER