ÇOCUK HIRSIZLAR TUTUKLANDI

İnegöl´de bir mağazadan eşya ile farklı noktalardan iki adet motosiklet çalan 4 çocuk hırsız yakalandı. Çalınan bisiklet ve motosiklet ele geçirilirken, 4 çocuk hırsızdan 3´ü tutuklanırken, biri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ÇOCUK HIRSIZLAR TUTUKLANDI

EŞYA ÇALIP KAÇTILAR

Ahmet Akyollu caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir mağazaya giren iki kişi, mağazadan çaldıkları eşyalarla kayıplara karıştılar. Olayın ardından hırsızların izini süren Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri, şahısları tespit ettiler. Yapılan çalışmalar sonucunda İ.G ve K.A. evlerinde yakalanarak gözaltına alındı.

MOTOSİKLET HIRSIZLARI YAKALANDI

Başka bir olayda ise, İnegöl´de bisiklet ve motosikletin çalındığı ihbarını alan Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda, bisiklet ve motosikleti çaldığı tespit edilen S.A ve K.E yakalandılar. Çalınan bisiklet ve motosiklette trafikte seyir halinde durdurularak ele geçirildi.

İki farklı olayın yaşları 16 ile 17 arasında değişen failleri S.A. K.E, İ.G ve K.A. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildiler. Mağazadan eşya çaldığı tespit edilen K.A ve İ.G ile bisiklet ve motosiklet çalan K.E. tutuklanırken, S.A. ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2017, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER