CUMHURİYETİMİZİN İDEALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, Atatürk´ün ölüm yıldönümü ile ilgili yaptığı açıklamada, "Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmek için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.

CUMHURİYETİMİZİN İDEALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, "Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu  Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ebediyete irtihalinin 79. yıldönümünde saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, üstün askeri dehası ve kararlı ve azimli duruşuyla, başarılı bir komutan olarak milli belleğimizde ve dünya tarihinde saygın bir yer edinmiştir. Atatürk, önderlik ettiği istiklal mücadelesinin kazanılmasının ardından Cumhuriyeti kurduğunu, daha sonra istikbal mücadelesine de önderlik ederek, ülkeyi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için yoğun bir gayret göstermiş ve gelecek nesillere de onu öğretmiştir" dedi.

BAŞARILARI TAÇLANDIRACAĞIZ

AK Parti teşkilatlarının azim ve gayretle çalıştığını belirterek konuşmasını sürdüren Demirel, "Türk Milleti´nin kurtuluş mücadelesinde gösterdiği o üstün cesaretteki ruha bugünde sımsıkı sarılarak, Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmek için gece gündüz çalışıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün de bahsettiği muasır medeniyetler seviyesine çıkma hedefi için AK Parti teşkilatları azim ve gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Yokluk içerisinde sürdürülen savaşları kazanan ve kurtuluş mücadelesinden bağımsız bir devlet olarak çıkan Türk Devleti bugün, dünya mazlumlarının umudu ve bölgenin adeta parlayan yıldızı haline gelmiştir. İnşallah 2023 hedeflerlimizi de gerçekleştirerek bu başarıları taçlandıracağız. Türk Devleti sağlam adımlar ile yoluna devam etmekte, hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için adeta mücadelesini sürdürmektedir" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2017, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER