DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜNÜ ORYANTİRİNG İLE KUTLADILAR

DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜNÜ ORYANTİRİNG İLE KUTLADILAR

İnegöl Belediyespor Oryantirng sporcuları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Hikmet Şahin Kültürparkı içerisinde Oryantiring yarışması gerçekleştirdi.

İnegöl Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) organizasyonuyla farklı etkinliklere imza attı. Etkinlikler kapsamında Oryantiring sporcuları da 15 Temmuz için sahaya indi.

Kazananın sadece Demokrasi ve Milli Birliğin olduğu yarışma; 15 Temmuz Pazartesi akşamı saat 21.30’da Hikmet Şahin Kültürparkı içerisinde bulunan Belediyespor Salonu önünde gerçekleştirildi. 70 genç sporcusunun katılımı ile gerçekleştirilen yarışmada, antrenör Tarık Şeker’in nezaretinde bir araya gelerek konumlarını alan sporcular, yarışmanın start almasıyla yön bulma yarışmasına başladılar. Demokrasi ve Milli Birlik için hedeflerine koşan genç sporcular yarışma boyunca 15 Temmuz Şehitleri anısına geceyi fenerleriyle aydınlattılar. Coşku ve heyecanla başlayan yarışma yaklaşık bir saat sürdü ve sporcuların hedeflerine ulaşarak bir araya toplanmasıyla sona erdi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER