Elinde ölü bebekle ambulansın önünü kesti

Burhaniye Mahallesinde faaliyet gösteren kreşte yemek yedikten sonra uyuyan 1 yaşındaki bebek, solunumu kesilerek hayatını kaybetti. Kreşteki öğretmen fark ederek kucağına aldığı bebekle yola koşarak çıkıp, yoldan geçen ambulansa teslim etmesi kameralara yansıdı.

Elinde ölü bebekle ambulansın önünü kesti

Edinilen bilgilere göre; İ.M. ve M.M. çiftinin 3. bebekleri olan M.T.M.'yi Burhaniye Mahallesi Kemalettin Samipaşa caddesi üzerindeki kreşe teslim ettiler. Saat 14.00 sıralarında yemek yedirilen bebeğin uykusu gelince dinlenme salonuna uyku için yatırıldı. Uyurken bir süre sonra istifra eden bebeğin solunumu kesildi. O sırada içeriye giren kreş öğretmeni, bebeği uyandırmak istese de başarılı olamadı. Öğretmen, kollarındaki cansız bebeği alıp kreşten koşarak yola çıkınca, o sırada başka bir hastayı taşıyan ambulansın önüne geçerek bebeği teslim etti.

Talihsiz bebek ambulansla götürüldüğü Devlet Hastanesi Acil Servisinde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayı öğrenip hastaneye gelen anne ve baba fenalık geçirdi. Fenalaşan anne tedavi altına alındı.

Olayla alakalı soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER