EMNİYETTEN KAÇAMADI

EMNİYETTEN KAÇAMADI

Geçtiğimiz gün Adnan Menderes Bulvarı üzerinde tehlikeli bir şekilde sunta taşıyan kamyonet amatör kameraya yansımıştı. Haberimizin ardından harekete geçen İnegöl Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri,  sürücüye bin 253 lira ceza kesti.

Olay İnegöl'ün Kemalpaşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde meydana geldi. Henüz sürücüsü belirlenemeyen kamyonetin, kasasında ki suntalar seyir halindeyken harekete ederek yana doğru kaydı. Kaymanın etkisiyle kamyonetin dengesi bozuldu. Sürücü, tehlikeye aldırış etmeden yoluna devam etti. Devrilme tehlikesi olan aracı gören sürücüler, kamyonetin sürücüsüne tepki gösterdiler. Sürücüler, o anları amatör kamerayla görüntülendiler.

Haberin ardından harekete geçen İnegöl Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, aracı ve sürücüyü tespit etti. Aracın 16 Y 6655 plakalı kamyon olduğu ve sürücüsünün ise Mustafa Ö. isimli şahıs olduğu tespit eden ekipler, şahsa trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek ve tehlikeli ve zararlı maddeleri gerekli tedbiri almadan taşıma yapmaktan dolayı 1253 lira cezai işlem uyguladı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER