ENGELLİLERDEN ÖZEL PLAKET

İnegöl Spina Bifida Temsilciliği, İnegöl Spina Bifidalı Çocuklara sportif aktivite yapmaları için verdiği destek nedeniyle Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin´e plaket verdi.

ENGELLİLERDEN ÖZEL PLAKET

İnegöl Spina Bifidalı Çocukların 25 Ekim Dünya Spina Bifidalı gününde İnegöl Kapalı spor salonunda yaptıkları özel gösteri vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Spina Bifidalı çocukların gösteriye hazırlanma (Antreman) ve gösteri yapmak için imkân sağlayan, ayrıca desteklerinden dolayı Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr. Süleyman Şahin´e İnegöl Çarşıspor Antrenörü Serkan Seçkin ile İnegöl Spina Bifida Temsilci yardımcısı Pelin Ergin birlikte plaket verdiler.

“Özel çocuklarımızın spor yapmalarına imkan sağlamak görevimizdir” diyen Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, “Özel çocuklarımız her türlü spor aktiviteleri için müdürlüğümüz bünyesindeki tüm tesislerimizden faydalanmalarını sağlamak için gayret gösteriyoruz. Çünkü bu özel çocuklarımızın da sağlıklı kalmaları için spor yapmaya ihtiyaçları var. Ayrıca sportif faaliyet göstererek mutlu olmalarını istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER