FUAR ERTUĞRULGAZİ´DE DEVAM EDİYOR

İnegöl´de bu yıl 3-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 39. MODEF Mobilya ve Dekorasyon Fuarını değerlendiren Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, fuarın Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinde 365 gün devam ettiğini belirtti.

FUAR ERTUĞRULGAZİ´DE DEVAM EDİYOR

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, “39. MODEF Fuarımız 3-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Katılımcı firmalar her sene olduğu gibi sezona girerken en yeni modellerini tüketicilerin beğenisine sundular. Daha çok iç piyasaya yönelik olarak düzenlenen bu fuarımız, genel olarak geçen senelerdeki ziyaretçi sayıları seviyesinde ilgi gördü. Görüşmelerin, fuar esnasında ticarete dönüş oranı piyasa şartlarında idi. Malum bir süredir dışarı da yaşanan gelişmeler, iç piyasamızı da bir miktar etkilemekle birlikte en yakın zamanda devletimiz, milletimiz ve tüm komşularımız açısından hayırlı gelişmelerin olmasıyla piyasaların canlanacağını ümit etmekteyiz” dedi.

FUAR DEVAM EDİYOR

Bayraktar, “Biz de caddemizi, fuara özel düzenleme ve görsel aksesuarlarla zenginleştirip, müşterilere bu sürede en güzel alışveriş deneyimlerini yaşattık. Fuarın hareketi her sene olduğu gibi caddemize yansıdı. Fuar, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinde devam etmektedir. En yeni model mobilyaları en iyi hizmet ve ödeme koşullarıyla almak için caddemize bekleriz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER