'GÖZÜMÜZ KARADIR. ZİRA MEVZUBAHİS VATANDIR'

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye´nin kuzeybatısında bulunan Afrin´e yönelik Zeytin Dalı Harekatı´nın ikinci gününde kara harekatı başlatırken, MHP İnegöl İlçe Teşkilatından kahraman Mehmetçiklere destek geldi.

'GÖZÜMÜZ KARADIR. ZİRA MEVZUBAHİS VATANDIR'

Mehmetçik, Suriye sınırını geçerek Afrin´e kara harekatı başlattı. Bölge, ABD´nin maşası olan PKK-YPG ile IŞİD´den temizlenecek. Top ve tanklarımız bölgenin Kandil´i olarak bilinen ve tünellerle depoların bulunduğu Parsa Dağı´nı yerle bir etti. YPG´nin elindeki 11 köy alındı.

Kahraman Mehmetçiğimiz Afrin bölgesini eli kanlı terör örgütü PKK´nın uzantısı olan YPG ve ortaklarından temizlerken, MHP İnegöl ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ise Afrin´e asker olarak gitmek için İnegöl Askerlik Şubesine giderek başvuru dilekçelerini verdiler.

İnegöl Askerlik Şubesi önünde açıklamalarda bulunan MHP İnegöl İlçe Teşkilatı Basın Sözcüsü Sinan Döngel, “20 Ocak 2018 tarihinde Suriye´nin Kuzeyinde Afrin bölgesinde yuvalanan PYD, YPG, DEAŞ ve benzeri terör unsurlarına yönelik şerefli Türk Ordusu tarafından başlatılan ve başarı ile icra edilen, sivillerin zarar görmemesi için azami hassasiyet gösterilen ´Zeytin Dalı´ harekatına destek amacı ile Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı olarak burada bulunmaktayız. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı sayın Dr. Devlet Bahçeli bey ve tüm kurum, kuruluş ve teşkilatları ile devletinin, milletinin ve kahraman Türk Ordusunun yanında her türlü desteği şartsız koşulsuz bir şekilde göstermiş ve bundan sonra da ayni kararlılıkla göstermeye devam edecektir. Allah (c.c.) kahraman ordumuzun çıkmış olduğu bu kutlu yolda yar ve yardımcısı olsun. Gözümüz karadır. Zira mevzubahis vatandır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER