Griffin Turizm Acentesi Hizmete Açıldı

Burak Balkan’a ait Griffin Turizm Acentesi önceki gün düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Griffin Turizm Acentesi Hizmete Açıldı

Kemalpaşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Adliye Sokak Sandalcı İş merkezinde hizmet verecek olan işyerinin açılışına, Belediye Başkanı Alper Taban, İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan adayı Hakan Özdemir, bazı oda ve dernek başkanları, kurum ve kuruluş temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Açılış öncesi bir konuşma yapan işyeri sahibi Burak Balkan, “Griffin Turizm ailesi olarak bugünlere önümüze çıkan tüm engelleri aşarak gelebilmenin haklı gururunu sizler ile paylaşmak istedik. 13 Ağustos 2018 tarihinde resmi olarak açılışımızı vererek çıktığımız bu yolda, 28 Aralık 2018 tarihinde A grubu seyahat acentesi işletme belgemizi almaya hak kazandık. Gereken prosedürleri yerine getirmemizden sonra gelecek hedeflerimize ağırlık verdik” dedi.

Belediye Başkanı Alper Taban, "Şehrimizde yeni bir işletmenin açılması bizim için gurur vesilesi. Bunu da her açılışta ifade ediyorum. Bu demek ki; istikrarın gelişmesi ya da yeni işyerleri açıyorlar. Bu güzel bir şey. İnegöl bu konuda biraz daha şanslı diye düşünüyorum. Özellikle girişimcilik ruhunun mobilyadan başlayarak diğer sektörlere de geçerek, bir girişimcilik ruhu olduğunu görüyoruz. Biz kardeşlerimize açmış oldukları iş için başarılar diliyoruz ama açtığı başlık büyük bir başlık. Turizmle ilgili bugüne kadar yapılmış olan mutlaka bizim marka değerimize, şehrimize kattıklarından ortaya koyarsak, bizimde turizm adına büyük şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Başta eylem planları olmak üzere, markalaşmak olmak üzere, bir dizi çalışmalar düzenliyoruz. Bunları da inşallah devam ettirmek için çalışacağız. Allah utandırmasın diyorum. İnşallah başarılı olacaklarına canı gönülden inanıyorum. Çünkü artık onların, gençlerin dönemi ve bilişimin, teknolojinin yaygın olarak kullanıldığı bir dönemdeyiz. Tekrar kendilerini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından dualar eşliğinde kurdele kesimi yapılarak firmanın açılışı gerçekleştirildi. Akabinde ise açılışa katılanlara ikramlarda bulunuldu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER