HADİM 37’NCİ ŞUBESİNİ ADLİYE KARŞISINDA AÇTI

Hadim Alışveriş Merkezlerinin 37’nci Şubesi, Kemalpaşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı numara 40/A (Adliye Sarayı karşısı) adresinde düzenlenen törenle hizmete açıldı.

HADİM 37’NCİ ŞUBESİNİ ADLİYE KARŞISINDA AÇTI

Dün düzenlenen açılış törenine Hadim Alışveriş Merkezleri Genel Müdür Vekili Coşkun Baştürk, market çalışanları ile vatandaşlar katıldı.

PERAKENDE TİCARETİMİZİN 20. YILINA GİRMİŞ BULUNUYORUZ

Dua öncesinde bir konuşma yapan Hadim Alışveriş Merkezleri Genel Müdür Vekili Coşkun Baştürk, “Hadim Alışveriş Merkezleri 37’nci şube açılış merasimine hoş geldiniz. Hadim Alışveriş Merkezleri olarak, 1999 yılında başlatmış olduğumuz perakende ticaretimizin 20. yılına girmiş bulunuyoruz. Bu zaman içerisinde İnegöl, Yenişehir, Bozüyük, Domaniç ve Eskişehir olmak üzere toplamda 5 ayrı şehirde 36 şube ile hizmet vermekteyiz. Bugün burada İnegöl’ümüze 17’inci mağazamızı açacağız inşallah. Hadim Alışveriş Merkezleri olarak, sadece kar etmeye odaklanmadan, beklentiler doğrultusunda müşterilerimize en yakın noktalarda, en iyi fiyat ve kalite politikasıyla sağlıklı, temiz ve güvenli bir alışveriş ortamı sunmaya çalışıyoruz. Yeni şubemizin hemşerilerimize, şirketimize ve çalışanlarımıza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Tekrar bu vesile ile açılışımıza teşriflerinizden dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan duanın ardından Hadim Alışveriş Merkezlerinin 37’nci şubesi hizmete açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER