Hal’deki Kavgada 6 Kişi Yaralandı

İnegöl Belediyesi Sebze-Meyve Halinde meydana gelen olayda, iki grup birbirine girdi, 6 kişi yaralandı. Yaralılar özel araçlar, emniyet ekipleri ve 112 Acil Servis Ambulansları ile Devlet Hastanesi Acil Servisine getirildiler.

Hal’deki Kavgada 6 Kişi Yaralandı

26 Temmuz 2014 Cumartesi günü İnegöl Belediyesi Sebze-Meyve Halinde iki genç grup arasında çıkan tartışma, büyüklerin de katılması ile kavgaya dönüştü. İddiaya göre alacak verecek yüzünden çıkan kavgada bıçaklar ve sopalar da kullanıldı. Hal içinde yaşanan arbede de iki taraf birbirine girdi. Olay yerine gelen emniyet ekipleri, kalabalığa müdahale ederek, kavga eden kişileri zorlukla ayırdı.

Kavga sonucunda, 16 yaşındaki T.U. sağ karın boşluğundan, 40 yaşındaki M.U. boğazından bıçakla yaralanırken, 16 yaşındaki O.U., 20 yaşındaki A.Y., 18 yaşındaki E.Y. ise vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandılar. Yaralanan 6 yaralı, özel araçlar, emniyet araçları ve 112 Acil Servis Ambulansları ile İnegöl Devlet Hastanesi Acil servisine kaldırıldılar.

Acil Servisteki  ilk müdahale sırasında durumu ağır görülen 16 yaşındaki O.U., müdahalenin ardından Bursa Şevket Yılmaz Hastanesine sevk edilirken, diğer yaralılar Hastanede tedavi altına alındılar.  Olayla alakalı tahkikatın sürdüğü bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2014, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER