HOTEL PARK´TA BABA GELENEĞİ SÜRÜYOR

İnegöl-Bursa karayolu üzeri Terminal karşısında faaliyet gösteren Hotel Park İnegöl´ün merhum sahibi Caner Topuz tarafından 6 yıl önce başlatılan,

HOTEL PARK´TA BABA GELENEĞİ SÜRÜYOR

İnegöl Belediyesi Huzurevi sakinlerine yönelik iftar geleneği oğlu Enver Topuz tarafından sürdürülüyor.

Önceki akşam Hotel Park İnegöl Restoran bölümünde düzenlenen iftara, Hotel Park İnegöl Genel Müdürü Enver Topuz ve Topuz ailesi, Huzurevi Müdürü Recep Şen ile Huzurevi sakinleri katıldı.

İftarın ardından bir konuşma yapan Hotel Park İnegöl Genel Müdürü Enver Topuz, “Rahmetli babam Caner Topuz´un başlatıp bizlere vasiyet ettiği, bu yıl altıncısını düzenlemekte olduğumuz Huzurevi sakinlerine yönelik iftar yemeğini bu sene de gerçekleştirmekteyiz. Allah bize burada olmayı nasip ettiği sürece bu etkinliği gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Katılımları için Huzurevi Müdürü Recep Şen ve Huzurevi sakinlerine teşekkür ederiz” dedi.

Huzurevi Müdürü Recep Şen ise, “11 ayın sultanı olan Ramazan ayının ortasına geldik. Hotel Park İnegöl, Huzurevi sakinlerine yine bir iftar programı düzenledi. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Huzurevi sakinlerine yönelik her sene bir iftar düzenliyorlardı, bu geleneği bozmadılar. Bunun geleneksel hale gelmesi bizleri mutlu etti, kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2015, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER