İGİAD Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

..,.,

İGİAD Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

İGİAD Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

İşadamı Rıdvan Kocaağa, İnegöl Genç İşadamları Derneği´nin (İGİAD) 7 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek olağanüstü kongresinde başkanlığa aday olduğunu duyurdu.

Listesinde bulunan yönetim kurulu üyeleriyle Orhan-2 İnegöl Köftecisinde bir araya gelen Kocaağa, başkanlığı kazanmaları halinde derneğe yakışır bir yer kazandırılacağının sözünü verdi.

Yeni bir yüz yeni bir çehreyle İGİAD´I  bulunduğu mevkiden daha yükseklere taşımak için el birliğiyle tüm üyelerle çalışmak istediklerini ifade eden Kocaağa, "7 Aralık Perşembe günü İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonu´nda düzenlenecek olan İnegöl Genç İşadamları Derneği´nin seçimli olağanüstü kongresinde aday olmak üzere bugün burada toplanmış bulunmaktayız. Bugün burada bulunan hazirun İnegöl Genç İşadamları Derneği yönetim kurulu aday asil listesi, yedek listesi, denetleme asil listesi, denetleme yedek listesi arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. İnegöl´de bir değer olan ve 1991 yılından beri hizmet veren İnegöl Genç İşadamları Derneğini bugünlere kadar taşıyan eski yöneticilerimize ve mevcut yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz. 7 Aralıktan sonra yeni bir yüz yeni bir çehreyle İnegöl´ümüzün bu değerli derneğini, bulunduğu mevkiden daha yükseklere taşımak için el birliğiyle tüm üye arkadaşlarımızla çalışmak istiyoruz.Üyelerimizin teveccühü vasıl olur ise bizler bu yönetime talibiz."dedi.

"Tüm ekibimle birlikte elimizden gelen tüm gayretle, bu şehre daha da iyi değerler katmaya çalışacağız" diyen Kocaağa, sözlerini şöyle sürdürdü:

"203 olan üye sayısını en kısa zamanda çok daha verimli sayılara ve İnegöl´ün tüm dinamiklerini harekete geçirerek, bir platform oluşturmayı planlıyoruz. Bu kapsamda yönetim kurulumuzu da oluştururken, İnegöl´ün başta lokomotif sektörü mobilyacılık olmak üzere tüm sektörlerden arkadaşlarımızı yönetimimize dahil ettik. Bunlarla birlikte çok daha güzel ve başarılı işler yapacağımızı ve en kısa zamanda İGİAD´a bir yer kazandıracağımızın sözünü veriyorum. Malumunuz İGİAD´ın şuanda mevcut bir dernek yeri yoktur. Seçimi kazanırsak, en kısa sürede İnegöl´ümüzün en değerli derneği olan İGİAD´a yakışır bir yer kazandıracağız. Bunu da yönetimim adına söz veriyorum."

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner18