İHH’DAN PASTALI KUTLAMA

112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası etkinlikleri kapsamında İHH İnegöl Acil Yardım Arama Kurtarma ekipleri, İnegöl 2 No’lu acil sağlık hizmetleri istasyonunu ziyaret ederek pasta ikramında bulundular.

İHH’DAN PASTALI KUTLAMA

İHH İnegöl Acil Yardım Arama Kurtarma ekipleri 1-7 Aralık tarihleri arasında kutlanan 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası nedeniyle İnegöl 2 No’lu acil sağlık hizmetleri istasyonunu ziyaret etti. Noktada bulunan görevlilerle bir süre sohbet eden ekip, daha sonra 112 acil sağlık hizmetleri haftası nedeniyle pasta ikramında bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan İHH İnegöl Acil Yardım Arama Kurtarma ekip sorumlusu Yavuz Bayram, “Acil Sağlık Hizmetleri Haftası nedeniyle İnegöl'de bulunan 2 numaralı acil hizmetleri istasyonunu ziyaret ediyoruz. Kendileriyle istişareler ve güzel köprüler kurmak için ve kendilerine bir farkındalık olsun diye ziyaret gerçekleştirdik. İnşallah sadece sahada değil de, böyle özel günlerde ve haftalarda ortak faaliyetlere imza atarız. 112 acil çağrı merkezleri aramalarda gereksiz yere meşgul ediliyor. Arkadaşımdan ayrıldım, kedim hasta, canım sıkkın, şeklinde gelen çağrılar oluyor. Özellik İnegöl bağlamında bunlara dikkat edilmesini rica ediyoruz. Yine Engelliler Haftası nedeniyle burada bir engellimiz var. Olay yerine giden acil ambulanslarımızın özellikle karayollarında hem olay yerine giderken, hem de dönüşünde kendilerine engel çıkarılmamasını, yolların biran önce açılmasını, gerekli zaman içerisinde olay yerine gitmelerini sağlamak hepimizin görevi olduğunu unutmayalım. Bu kapsamda kendilerine özel bir pasta yaptırdık. 112 acil servis çağrı merkezinin olduğu ve inşallah bundan sonra birlikte daha güzel şeylere imza atmayı temenni ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER