İlim Yayma Cemiyetinden Prof. Dr. Canbolat’a Ziyaret

İnegöl İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özrazgat ve yönetim kurulu üyeleri İnegöl İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim S. Canbolat’ı makamında ziyaret etti.

İlim Yayma Cemiyetinden Prof. Dr. Canbolat’a Ziyaret

Ziyaretin ardından  açıklama yapan İnegöl İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Özrazgat, “İlim Yayma Cemiyeti olarak faaliyetlerimizin çalışma esasları ve yurtlarımız hakkında  bilgi paylaşımında bulunduk. İşletme Fakültesi Dekanımız ile Fakülte faaliyetleri ve kurumun fiziki yapısı hakkında istişare yaptık. Görüşmede Dekanımız, yönetim bilimi ve bilişim sistemleri bölümünün Türkiye’de bir ilk olduğu ve ayrıca uluslararası ticaret bilimi, muhasebe ve denetim bilim dalında, İnegöl halkının tezsiz yüksek lisans programlarından faydalanması konusuyla alakalı bilgilendirmesinin öneminden bahsetti. Dekanımız ayrıca, İnegöl İşletme Fakültesinin, Türkiye’deki 180 İşletme Fakültesi arasında 28. sırada yer alındığını ve yurdumuzun dört bir yanından öğrencilerin tercih ettiğini belirtti. Fakültenin İnegöl’ümüzün sosyo-kültürel açıdan zenginliğine olumlu katkı sağlayacağı, kültürlerin etkileşmesi İnegöl’ün gelişimi ve tanıtımında fakültelerin  önemini vurguladı ve ziyaretimizden dolayı bizlere teşekkür etti” şeklinde konuştu.

İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Özrazgat, bundan sonraki süreçte, bu tür diyaloglar içerisinde olunacağını ve ilerleyen süreçte bu tür istişarelerin devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2014, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER