İMAR PERSONELİNE NETCAD EĞİTİMİ VERİLDİ

İMAR PERSONELİNE NETCAD EĞİTİMİ VERİLDİ

İnegöl Belediyesi, hizmet içi eğitimleri ile personelin kişisel gelişimini, nitelik ve donanımlarını artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda İnegöl Belediyesi teknik personeline NETCAD mühendislik uygulamaları eğitimi verildi.

Hizmet içi eğitime önem veren ve eğitim programlarıyla personelin kişisel gelişimini, motivasyonunu, nitelik ve donanımını arttırmayı hedefleyen İnegöl Belediyesi, bünyesinde çalışan teknik ekibe NETCAD masaüstü uygulamaları hakkında bir eğitim düzenledi.

10 Ocak Cuma günü Belediye Ek Hizmet Binasında bulunan meclis salonunda İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından 2 oturum şeklinde gerçekleştirilen eğitimde katılımcılara Netcad temel uygulamaları, imar ve kadastro uygulamaları, planlama ve mühendislik uygulamaları, plan tadilat süreç yönetimi, verilerin güncel ve tek bir merkezden yönetilip kullanılmasına yönelik bilgiler sunuldu.

Netcad’in harita mühendisleri ve şehir plancıları için çok önemli bir program olduğunu belirten İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, “Amacımız verilen bu eğitimler ile belediyemizin teknik personelini teknolojik açıdan daha donanımlı hale getirmek. İnegöl hızla büyüyen bir şehir ve bizde bu büyümeyle eşit şekilde mücadele etmek adına her alanda çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu eğitimler bunun bir parçasıdır. Eğitimler kapsamında bugün teknik personellerimize Netcad eğitimi verdik. Bu program harita mühendislerimiz ve şehir plancılarımız için çok önemli bir programdır. İnegöl’ün gelişimi adına çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 09:47

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER