İNEGÖL AVM, GENÇ NESLİN EN POPÜLER YAZARLARINDAN ARDA EREL´İ KONUK EDİYOR

Her ay farklı uzmanlıklara sahip ünlü kişileri ağırlayan İnegöl AVM, bu kez son kitabı “Kendine İyi Bak” ile en çok satanlar listesinin üst sıralarında yer alan, genç yazar Arda Erel´i konuk etmeye hazırlanıyor. Arda Erel, 18 Şubat 2018, Pazar günü saat 15.00´da İnegöl AVM Sergi Salonu´nda okurlarıyla buluşacak.

İNEGÖL AVM, GENÇ NESLİN EN POPÜLER YAZARLARINDAN ARDA EREL´İ KONUK EDİYOR

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, yemek uzmanı Elif Kormazel ve yazar Şermin Yaşar´ın ardından bu kez de genç yazar Arda Erel´i konuk ediyor.

Yazı yazmaya çok küçük yaşta günlük tutarak başlayan, internette paylaştığı özlü sözlerle tanınan ve sonrasında başarılı üç kitaba imza atan Arda Erel, 18 Şubat 2018, Pazar günü saat 15.00´da İnegöl AVM Sergi Salonu´nda okurlarıyla buluşuyor.

“Arayış”, “Senin İçin” kitaplarının ardından kaleme aldığı “Kendine İyi Bak” ile şu sıralar en çok satanlar listesinin üst sıralarında yer alan Arda Erel, umut aşılayan kitaplarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip.

İnegöl AVM´nin değerli isimleri ağırladığı özel söyleşi programları yıl boyunca devam edecek.

Türkiye´nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties´in (FİBA CP), yurt içindeki son yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, Fiba Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner18