İNEGÖL AVM’DE BAYRAM HAVASI

İNEGÖL AVM’DE BAYRAM HAVASI

İnegöl AVM, düzenleyeceği sokak şenliği, atölye çalışmaları ve hediye kampanyalarıyla Kurban Bayramı’nın neşesini ay boyunca sürdürecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da adına yakışır şekilde kutlayacak İnegöl AVM, Zafer Bandosu ve greenbox teknolojisinin kullanılacağı Mustafa Kemal Atatürk Hatıra Fotoğrafı etkinliği ile ziyaretçilerini anlamlı bir yolculuğa çıkartacak.

İnegöl AVM’de bayram neşesi tüm aya yayılıyor. Kurban Bayramı’nın paylaşmayı, bir olmayı hatırlatan huzurlu ancak bir o kadar da neşeli havası Ağustos ayı boyunca düzenlenen farklı etkinliklerle İnegöl AVM’de yaşatılıyor.

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM Ağustos ayı programına Sokak Şenlikleri ile başlıyor. İki gün boyunca karikatürist, canlı müzik, canlı langırt, jenga, tahta bacak, maskotlar ve farklı atölyelerle renklenen Sokak Şenlikleri ziyaretçilere enerjisi yüksek bir eğlence sunacak.

İnegöl AVM’deki bayram etkinlikleri ise canlı müzik, Eğlencebaz etkinlikleri, sosis balon, yüz boyama, mini club ve dans gösterileri ile hem büyükleri hem de çocukları mutlu edecek.

Anneleri, bebekleri/çocukları ile sosyal hayatta daha fazla yer alabilmeleri için cesaretlendirmek hedefiyle yola çıkan ve yaptığı söyleşilerle her ay bir şehri ziyaret ederek şimdiye kadar sayısız anneye ulaşan Gezgin Anneler Kulübü de İnegöl AVM’nin konuğu olacak.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da adına yakışır şekilde kutlayacak İnegöl AVM, Zafer Bandosu ve greenbox teknolojisinin kullanılacağı Mustafa Kemal Atatürk Hatıra Fotoğrafı etkinliği ile ziyaretçilerini anlamlı bir yolculuğa çıkartacak.

Dev Mandala Boyama Atölyesi, çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Elif’in Düşleri Müzikali ve zengin renk alternatifli Plaj Çantası Kampanyası bu ayın diğer sürprizleri arasında.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER