İNEGÖL AVM´DEN ARALIK AYINA ÖZEL KAMPANYA

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, yeni yılı özel bir kampanya ve birbirinden keyifli etkinlikler ile karşılıyor. İnegöl AVM, 100 TL´lik alışverişe yemek veya sinema bileti, 200 TL´lik alışverişe ise iki menü veya iki sinema bileti hediye ediyor.

İNEGÖL AVM´DEN ARALIK AYINA ÖZEL KAMPANYA

Yeni yıl heyecanı İnegöl AVM´yi sarıyor. 7´den 70´e her yaşa hitap eden yerli ve yabancı markaları, eğlenceli aktiviteleri ile ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İnegöl AVM, özel bir kampanya ile 2018´e “merhaba” diyor.

23 Aralık tarihinde başlayacak olan kampanyada İnegöl AVM, 100 TL´lik alışveriş yapanlara yemek veya sinema bileti, 200 TL´lik alışveriş yapanlar ise iki menü veya iki sinema bileti hediye ediyor.

Ayrıca Aralık ayı içinde düzenlenecek; oyuncak atölyesi, Mevlana Haftası kapsamında gerçekleştirilecek sema gösterisi, canlı heykel gösterisi ve yeni yıl bandosu ziyaretçilerin alışveriş keyfini taçlandırıyor.

Ebeveynler tarafından ilgiyle takip edilen yazar, oyuncu anne Şermin Yaşar da özel bir söyleşi ile Aralık´ta İnegöl AVM´nin konuğu oluyor. KURUM BÜLTENİ

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner18