İNEGÖL'DE 50 BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İNEGÖL'DE 50 BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, iplik üretim fabrikası Göliplik’te çalışmak üzere 50 bayan personel alımı yapılacağını açıkladı.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, 50 bayan personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, iplik üretim fabrikası olan Göliplik’te çalışmak üzere 50 bayan personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle işbirliği yapan Göliplik firması, iplik üretim işçileri alımı yapacağını duyurdu. Bu kapsamda 18-45 yaş arası 50 bayan personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak personelin; İş-Kur iş başı eğitim programı dahilinde çalışabilecek ve üretimde vardiyalı sistemde ve ayakta çalışabilme kriterlerine uygun olmaları gerektiği belirtildi. Çalışanların çocukları için kreş imkanı sağlanan firmada, ayrıca ikramiye ve sosyal yardımlar da mevcut. İlgili alım için başvurmak isteyenlerin 19 Şubat 2021 Cuma günü 10.00-12.00 saatleri arasında Süleymaniye Mahallesi Organize Sanayi Bölgesinde Tayyare Meydanı Caddesi No:9 adresinde Göliplik Fabrikasına başvurmaları gerekmektedir.”

Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER