İnegöl Eda için tek yürek oldu

İnegöl Eda için tek yürek oldu

İnegöl EDA bebek için tek yürek oldu
İnegöl Belediyesi ve İTSO başta olmak üzere 25 tane STK ve hemşeri derneklerinin katılımcı olduğu, İnegöl’ün en kapsamlı ve birleştirici özelliği olan canlı yayınında Eda kızımız için canlı yayında 1 milyon TL’yi aşkın bir para toplandı.
İnegöl Belediyesi ve İTSO başta olmak üzere 25 tane STK ve hemşeri derneklerinin katılımcı olduğu, İnegöl’de ilk defa bu şekilde bir canlı yayında yardım kampanyası düzenlendi.
Düzenlenen canlı yayında 2 saatte 1 milyon TL’yi aşkın bir para toplandı. Canlı yayında katılımcıların yanı sıra vatandaşlarda canlı yayına katılarak yardım bağışında bulundu.
YURT DIŞINDAN KATILANLARDA OLDU
Diğer il ve ilçelerden de vatandaşların katıldığı canlı yayına yurt dışından da katılımlar sağlandı.
SMS KAMPANYASI BAŞLATILDI
EDA için başlatılan kampanyanın tabana yayılması için SMS kampanyası başlatıldı. Türkcell ve Türk Telekom aboneleri EDA yazarak 1217’ye SMS göndererek EDA’nın tedavisi için 10 TL bağışta bulunabilirler. Bu işlemi tekrarlayarak EDA’ya daha fazla destekte bulunabiliniyor.
VODAFONE PROSEDÜRLERE TAKILDI
Vodafone operatörünün prosedür işlemleri uzun sürdüğü için şuan Vadofone kullanan vatandaşlar bu kampanyaya katılamıyor.
EDA’NIN AİLESİ TRİBÜNDEN TAKİP ETTİ
Öte yandan Kültür Park Amfi Tiyatro içinde gerçekleşen canlı yayını Eda’nın ailesi ve Eda gönüllüleri tribünden takip etti.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER