“İnegöl’de dayanışma içerisinde birlikte yaşıyoruz”

İnegöl Posoflular Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi, Polis Teşkilatı'nın 169'uncu kuruluş yıl dönümünü nedeniyle, Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan’ı makamında ziyaret etti.

“İnegöl’de dayanışma içerisinde birlikte yaşıyoruz”

Ziyarette Emniyet Müdürü Kaplan’a çiçek takdim eden İnegöl Posoflular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Yurdaer Ekici, “Polis Teşkilatının 169'uncu kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Müdürümüzü ve emniyet teşkilatını tebrik etmek amacıyla ziyaret etmek istedik. İnşallah nice böyle güzel mutlu günler geçiririz. Polis teşkilatımıza da görevlerinde başarılar diliyoruz. Bu uğurda şehit olanları rahmetle, gazi olanları da sağlık sıhhatle anıyoruz. Bizi makamında kabul ettiği için de müdürüme teşekkür ediyoruz” dedi.

SIKINTISIZ BİR SEÇİM SÜRECİ GEÇİRDİK

Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan ise, “2012 yılında Ardahan’dan terfi ile Bursa’ya atandım. Bundan önceki görev yerim Orhangazi olsa da, ilk Müdürlüğümü Ardahan’da yaptım. Onun için buradaki insanlarımızın orayla da bir bağı olduğu için, sizleri burada görmekten ayrıca bir mutluluk duyuyorum. Burada da amacımız, vatandaşımızın huzur ve güveninin tesis ve temin etmek. Bunun için de, İnegöl’de yaşayan bütün vatandaşlarımızla iyi bir iletişim ve diyalog kurarak saygıya dayalı, güveni esas alacak bir çalışma ortamı hazırlamak adına, elimizden gelenin fazlasını yapma amacındayız. Seçim dönemini geride bıraktık. Yoğunduk. Sıkıntısız bir seçim süreci geçirdik. Burada hem vatandaşlarımızın hem STK’ların hem de siyasi partilerimizin ve de arkadaşlarımızın canla başla çalışmasının sonucunu gördük. Bundan dolayı da hepimiz mutlu olduk. İnegöl’de yaşıyoruz. Sevgiyle, saygıyla dayanışma içerisinde birlikte yaşıyoruz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Aslında biz, İnegöl halkımız bizi bağrına bastığı için, kabullendiği için, tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2014, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER