İNEGÖL´DEN BİR YILDIZ DOĞUYOR

TV8´de yayınlanan Rising Star Türkiye yarışmasına katılan İnegöllü Özgül Yaman Soyuak, gösterdiği başarılı performans ile birinci turda yüzde 88 oy alarak bir üst tura yükseldi.

İNEGÖL´DEN BİR YILDIZ DOĞUYOR

 

Yapımcılığını Acun Medya´nın, sunuculuğunu ise Öykü Serter´in yaptığı ses yarışması Rising Star Türkiye´ye katılan İnegöllü Özgül Yaman Soyuak, başarılı performansı ile ikinci tura kadar yükselmeyi başardı. İlk turda seslendirdiği ‘Yeniden Sev´ adlı parça ile jürinin ve seyircilerin oylamasından yüzde 88 gibi yüksek bir oranla ayrılan Özgül Yaman Soyuak, bu başarısı sonucunda bir üst tura çıkmayı başardı. Soyuak, yeni bölüm için hemşerilerinden destek istedi.

 

DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR

 

Sosyal medya hesabından destek çağrısında bulunan Soyuak, “Rising Star Türkiye ikinci turda tüm heyecanım ve kalbimle yeniden yarışacağım. İlk turda çok sevdiğim ‘Yeniden Sev´ şarkısını söyleyerek sizlerden ve değerli jürimizden gelen destekle yüzde 88 oy oranına ulaştım. Yanımda olup bu hissi bana yaşattığınız için hepinize sonsuz teşekkürler. Bundan sonraki aşamada da desteğinize ve iyi dileklerinize ihtiyacım var. Ekranda göründüğüm, yani tanıtım videomun dönmeye başladığı an oylarınızı kullanmanız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2016, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER