“İnegöl’den Türkiye ortalamasının üzerinde oy bekliyoruz”

Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için İnegöl’de destek turuna çıkan AK Parti Bursa Milletvekilli Bedrettin Yıldırım, dün İnegöl’e gelerek Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Ertuğrulgazi caddesinde faaliyette bulunan mobilya mağazalarını gezerek, destek istedi.

“İnegöl’den Türkiye ortalamasının üzerinde oy bekliyoruz”

İNEGÖL’DEN TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜZERİNDE OY BEKLİYORUM

Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti Bursa Milletvekilli Bedrettin Yıldırım, “İnegöl’ü sıkça ziyaret eden vekillerden biriyim. İnegöl’e gelince Belediye Başkanımızın yanına uğrarım. Onun yapmış olduğu projeleri dinlerim ve keyifle izlerim. Bursa’da örnek çalışmalar yapıyoruz, hem belediyecilikte hem de teşkilatçılıkta. Bugün de yine onlardan birisini yapıyoruz. Şu anda esnafımızı gezdik. Sonrasında bir cenaze evine uğrayacağız. Amacımız, insanımızla köprüleri atmamak ve her zaman o köprüleri kurarak yaşamak. Önümüzdeki günlerde inşallah seçim başarıyla sonuçlanacak. İnegöl’den de Türkiye ortalamasının üzerinde oy bekliyoruz. Cumhurbaşkanı seçimlerinin ardından da tekrar işimize bakacağız” ifadelerini kullandı.

BAŞBAKANIMIZI CUMHURBAŞKANI OLARAK GÖRMEYİ ARZU EDİYORUZ

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise, “Bugün çok değerli Bursa Milletvekilimiz Bedrettin Yıldırım ile beraber, İnegöl esnafını geziyoruz. Açılışa katıldık, esnafımızı gezdik, şimdi ise cenaze evine uğrayacağız. Malum 2 gün sonra Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Genel merkezimizin ve ilimizin yönlendirmesiyle, görevli Milletvekillerimiz bizimle beraber oluyorlar, halkla beraber oluyorlar. Tabi ben Bedrettin beye özellikle şahsına teşekkür ediyorum. Çünkü, her gelişinde muhakkak suretle uğrar, iş konularımızda ciddi takipçi olur. Bize yardım ve desteklerini sağlar. Bugün de kendisi bizlerle beraber. Tabi temennimiz, duamız inşallah 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi 1. turda halledilmiş bir şekilde, Başbakanımızı Cumhurbaşkanı olarak görmeyi temenni ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2014, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER