İnegöllü genç uçuracak

İnegöllü genç uçuracak

Türk Hava Yolları'nın bugün gerçekleştirilen Yıllık Olağan Genel Kurulu'nda yönetimde bir değişiklik yaşandı. Türk Hava Yolları’nın Yıllık Olağan Genel Kurulu saat 14.00’te Genel Müdürlük Binası'nda bulunan VIP Salon'da yapıldı.
.
THY yönetimi dışındaki hissedarların elektronik ortamda katıldığı Yıllık Olağan Genel Kurul'da THY Yönetim Kurulu Üyesi Ogün Şanlıer istifa ederken yerine Melih Ecertaş getirildi.
.
Melih Ecertaş kimdir?

.
1987 yılında Bursa’nın İnegöl doğumlu olan Melih Ecertaş, Eurasia Invest Yönetim Kurulu Üyesi. AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı olan Ecertaş, 2004 yılında Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 2009 yılında Beykent Üniversitesi İşletme ve Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun oldu. 2008 yılında Fulbright bursunu kazanarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde Yüksek Lisans yaptı.
.
2011-2019 yılları arasında Çilek Mobilya’da Kurumsal Gelişim Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlendi. 2015-2017 yılları arasında insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Mental HR’da Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.
.
2018 yılında Uluslararası Yatırım Danışmanlığı Şirketi Eurasia Invest’in kurucuları arasında yer aldı ve halen yönetim kurulu üyesi olarak görevini sürdürmekte.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER