İnegölspor'dan İTSO'ya ziyaret

İnegölspor'dan İTSO'ya ziyaret

İnegölspor Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerimiz, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, şunları söyledi:

“2020-2021 sezonunu İnegölspor olarak geride bıraktık. Sevabıyla günahıyla bir sezon sonuçlanmış oldu. Geçen sen göreve yeni gelen arkadaşlarsınız. İnşallah ikinci döneminiz olan 2021-2022 sezonunda hep birlikte daha farklı bir sezon yaşamayı ümit ediyoruz. İnegölspor’un yeni sezonu en iyi şekilde tamamlayacağına inanıyoruz. Sizler zaten doğru işlerin, yanlış işlerin muhasebesini kendi içerinizde yapmışsınızdır. Yeni sezonda inşallah hep birlikte daha başarılı sezon geçireceğimizi ümit ediyorum. Bu muhasebe İnegölspor başkanı ve yönetimine ait bir muhasebe olmamalı. İnegölspor şehrin takımıdır, İnegölspor şehrin markasıdır. Muhasebeyi yaparken İnegöl’deki tüm kurumlar, kuruluşlar, İnegölspor’a destek vermesi gereken kişiler aynı muhasebeyi yapmalılar. Bunun içerisinde bizlerde varsak, bizlerde aynı muhasebeyi yaparız. Amaç İnegölspor’un en iyi şekilde temsiliyetini sağlamak, İnegölspor’a en iyi şekilde destek vermek ve kulübümüzün bulunduğu liglerde en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak. Bunun adı şampiyonluk olabilir, başka başarılar olabilir ama İnegölspor bir markadır. Bu markaya yakışır bir şekilde tüm şehir olarak temsil kabiliyetine ulaşması lazım. Tekrar ayağınıza sağlık, ziyaretiniz için teşekkür ederim.”


Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu ise “Değerli Ticaret Odası başkanım, öncelikle bizi kabul ettiğiniz için şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Öncelikle başkanımıza bitirdiğimiz sezonla ilgili verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Her sene olduğu gibi İnegölspor’un yanında olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bugünde, yarında olacağından hiç şüphemiz yoktur. Bu günkü ziyaretimizde, bitirdiğimiz sezonla ve gelecek sezonla ilgili fikir alışverişi yapmaktır. Dediğiniz gibi biz kendi muhasebemizi yaptık ve şehrin ileri gelenleri, STK’ları, kurumları ile de muhasebe yapıyoruz. Çünkü İnegölspor hepimizin takımı. Bizlerde insanız, hatalarımızda vardır. Hatalarımızda olmuştur. Bunları da duymak bizleri kırmaz. Aslında başarıya gitmek için memnuniyet verir. Tekrardan bizleri ağırladığınız için tekrar teşekkür ederiz.”ifadelerini kullandı.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER