İnegölspor'dan OSB Başkanına ziyaret

İnegölspor'dan OSB Başkanına ziyaret

İNEGÖL OSB BAŞKANI ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİK

Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerimiz, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin’i ziyaret ettiler.


Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu, şunları söyledi:
“Değerli Başkanımıza bizleri kabul ettiği için şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. İnegöl Organize Sanayi Bölgesi her sene kulübümüzün yanında olmuştur ve ciddi manada hem maddi hem de manevi destekte bulunmuştur. Öncelikle bu desteklerden dolayı başta başkanımız Zeki Şahin olmak üzere yönetim kuruluna ve tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum. Bu sene de aynı şekilde desteğinizi sürdüreceğinizden şüphemiz yok. Geçtiğimiz sezondan gerekli dersleri çıkartarak yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Bu manada şehrimize yakışan takım kuruyoruz. İnşallah bu sezon daha iyi bir sezon geçireceğiz. Tekrardan bizleri ağırladığınız için tekrar teşekkür ederiz.”


İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin ise, “ İnegölspor bu şehrin futbol takımı, bu şehrin bir değeridir. Takımın başarısı da şehrin başarısını yansıtıyor, reklamını yapıyor, bilinirliğini arttırıyor. Kısacası her türlü faydası var. Bu işlerde kolay olmuyor. Bu manada sizlere kolaylıklar diliyorum. Biz İnegöl Organize Sanayi Bölgesi olarak geçmişte olduğu gibi her zaman İnegölspor’umuzun yanında ve destekçisiyiz.”ifadelerini kullandı.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER