İNEGÖL’ÜN PROJE TAKIMI MÜSİAD EXPO’DA

İNEGÖL’ÜN PROJE TAKIMI MÜSİAD EXPO’DA

İnegöl Belediyesi bünyesinde kurulan Elektrik Otomasyon Atölyesinde Baykoca Elektrikli Gezi Aracı”nı üretecek olan proje takımı pek çok alanda teknolojik yeniliklerin ve güncel bilgilerin tanıtımının yapıldığı Müsiad Expo 2020 Fuarına bir gezi gerçekleştirdi.

İnegöl Belediyesi bünyesinde kurulan Elektrik Otomasyon Atölyesinde Baykoca Elektrikli Gezi Aracı”nı üretecek olan proje takımı pek çok alanda teknolojik yeniliklerin ve güncel bilgilerin tanıtımının yapıldığı MÜSİAD Expo 2020 Fuarına bir gezi gerçekleştirdi.

İçerisinde Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Makine, Otomasyon gibi alanlarda eğitim almış 10 kişiden oluşan proje takımı yerel yönetimler düzeyinde alanında bir ilk olacak olan “Baykoca Elektrikli Gezi Aracı”nı üretecek. Alanında başarılı 10 genç idealistten oluşan proje takımı kurulmasının ardından çalışmalarına hızlıca başladı. Ekip inovatif bakış açısını geliştirmek ve yenilikleri yakından incelemek amacı ile MÜSİAD Expo Fuarına gitti. Ekip fuarda yer alan elektrik ve otomasyon ile ilgili stantlarda çeşitli incelemelerde bulundu. Üretilen yeni teknoloji ve teknikler hakkında katılımcılardan detaylı bilgiler alan ekip kendi ürettikleri projeleri hakkında da alanında uzman kişilerle istişarelerde bulundu.

Verimli geçen ziyaret sonrası proje sürecine dair çeşitli notlar alan proje takımı, ekip içerisinde gerçekleştirilen toplantı sonrasında ziyaretini tamamladı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45