İNGAZ´DAN GELENEKSEL İFTAR

İnegöl´ün merkez 21 mahallesinin yanı sıra Yeniceköy ve Yenişehir´i doğalgaza kavuşturan İNGAZ A.Ş. personeli önceki akşam Orhan-1 İnegöl Köftecisi´nde düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi.

İNGAZ´DAN GELENEKSEL İFTAR

AMAÇ BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİRMEK

İNGAZ A.Ş. bünyesinde çalışan personel ile ailelerine yönelik olarak düzenlenen yemeğe yaklaşık 200 kişi katılım gösterdi. Yemeğin ardından bir konuşma yapan İNGAZ Genel Müdürü Faruk Coşkun, “İNGAZ ailesinin tertiplemiş olduğu iftar programına hepiniz hoş geldiniz. Katıldığınız için çok teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek mübarek Ramazan ayının bir iftarında hep beraber aynı sofrada buluşalım istedik. Programa Genel Koordinatörümüz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nevzat Bey de teşrif ettiler. Ramazanın, ardından idrak edeceğimiz Bayramın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

BÜYÜK BİR AİLE OLDUK

Yemeğin düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan İNGAZ Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Şatıroğlu ise, “Böyle güzel bir atmosferde çok kıymetli çalışanlarımızın, İNGAZ´ı bu günlere getiren değerli personelimizin aileleri ile beraber iftar yapmaktan memnuniyet duymaktayız. Büyük bir aile olduk. Şuanda bu salonda 200´e yakın İNGAZ çalışanı, eşleri, aileleri ve çocukları ile beraber iftar yapıyoruz. Hamdolsun 12 sene önce İnegöl´e geldiğimizde birkaç personel ile çalışırken, bugün sayımız yüzlere ulaştı. Sadece çalışanlarımız değil, inşaat sektörüne, tesisat firmalarına olan katkımız yadsınamaz. Ramazan´ın bereketi, mağfireti hepimizin üzerine olsun. Allah bu Ramazan´ı hayırlı geçirmeyi nasip etsin. Tüm İslam âleminin yaklaşan Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER