İshakpaşa Kültür Derneğinde Kutlu Doğum Programı

Her sene Kutlu Doğum Haftası’na özel programlar hazırlayan İshakpaşa Eğitim Bilim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, bu senede geleneği bozmadı.

İshakpaşa Kültür Derneğinde Kutlu Doğum Programı

Dernek binasında gerçekleşen programa, İshakpaşa Eğitim Bilim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şenol, dernek yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

PROGRAM ÖNCESİ KAN BAĞIŞI

Geleneksel hale gelen ve her sene Kutlu Doğum Haftası’yla ilgili program kapsamında, Bursa Kızılay Kan Merkezi ile işbirliği yapılarak Kan Bağışı kampanyası da düzenlendi. Dernek binasında kan bağışında bulunan vatandaşlar, yaptıkları kan bağışının ardından Mevlid programına geçtiler.

MEVLİT BİTTİKTEN SONRA, VATANDAŞA İKRAM

Mevlidi Şerif okunup, ilahiler seslendirilmesi ve duaların edilmesinin ardından, İshakpaşa Eğitim Bilim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yöneticileri tarafından, programlara katılanlara ikramlarda bulunuldu. Ayrıca her sene gerçekleştirilen programlara katılan vatandaşlara  teşekkür edildi.

HER HAFTA SONU DİNİ SOHBET

İshakpaşa Eğitim Bilim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şenol, dernek merkezinde her hafta sonu dini sohbetlerin olduğunu aktararak, özellikle hafta sonu düzenlenen etkinliklere,  tüm İnegöllüleri davet etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2014, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER