İSKO AİLESİ GELENEKSEL İFTARDA BULUŞTU

İSKO AİLESİ GELENEKSEL İFTARDA BULUŞTU

SANKO Holding bünyesindeki, İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren İSKO Tekstil İşletmeleri A.Ş. firması ile Martelli A.Ş. firması çalışanları, her Ramazan ayında düzenlenerek geleneksel hale getirilen İftar Yemeklerinin 31´ncisinde bir araya geldi.

İSKO Tekstil A.Ş. sahipleri Zeki ve Fatih Konukoğlu´nun ev sahipliğinde önceki akşam düzenlenen iftar programına Kaymakam Şükrü Görücü, Belediye Başkanı Alper Taban, Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya Alper İnanç, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, Jandarma Komutanı Ferruh Maden ile çok sayıda davetli ve fabrika çalışanları katıldı.

İftar sonrası yapılan duanın ardından bir konuşma yapan İSKO Tekstil İşletmeleri A.Ş. Halkla İlişkiler Müdürü Cemal Arık, "Allah hepimizin orucunu kabul etsin. Sayın misafirlerimiz, sayın yöneticilerimiz, İSKO ve Martelli A.Ş'nin çok değerli çalışanları. Bu yıl İnegöl’de 31.’si düzenlenen Konukoğlu Ailesinin geleneksel iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazanda da siz değerli misafirlerimiz ve tüm çalışanlarımızla birlikte iftar yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kalitesini ve önemini sürekli arttırmaya devam ederek sektörünün lokomotifi durumuna gelen Martelli ve İSKO dokuma işletmelerinin bir mensubu olmak hepimiz için ayrıcalıktır. Çalışanları olarak da bu ayrıcalığa sahip olmanın haklı onurunu ve gururunu taşıyoruz. İSKO yönetimi olarak sizlerle gurur duyuyor, İSKO'nun bu hale gelmesinde emeği geçen tüm dost, arkadaş ve çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, hepsine minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, şahsınız ve tüm aile bireylerinize sağlıklı ve huzurlu günler dileriz" dedi.

KIDEMLİLERE PLAKET VE TAKIM ELBİSE

Konuşmanın ardından İSKO çatısı altında 10, 15, 20, 25 ve 30 yılını doldurmuş olan 55 personele teşekkür plaketleri verildi. İftar programında, salona girişte verilen numaralar üzerinden yapılan çekilişle çeşitli hediyeler verildi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER