İTSO’dan İnegöl’ü ve Mobilyayı Tanıtanlara Ödül

İTSO Yönetimi, Çilek ve Vanessa Mobilya firmaları ile MOSDER Başkanı Ahmet Güleç’i İnegöl’ün tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı ödüllendirdi.

İTSO’dan İnegöl’ü ve Mobilyayı Tanıtanlara Ödül

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO),  İnegöl mobilyasına ve ilçenin tanıtımına yaptıkları katkılarından dolayı 2 mobilya firmasıyla Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Güleç’i plaket ile ödüllendirdi. Ödüller geçen hafta yapılan geleneksel iftar yemeğinin ardından düzenlenen törende takdim edildi.

İNEGÖL, TÜM YÖNLERİYLE TÜRKİYE’YE MODEL OLUYOR

Plaket töreninde konuşan İTSO Başkanı Metin Anıl, İnegöllü müteşebbislerin sürekli başarı öyküleri yazdıklarını söyledi. Anıl, Türkiye’nin üretmekten başka seçeneği olmadığını, sürekli en iyiyi en uygun fiyata üretmek zorunda olduğunu vurgulayarak, “Katma değeri yüksek üretim modelleri geliştirmek zorundayız. İşte İnegöllü müteşebbislerimiz bunu başarıyorlar. Nitekim ülkemizin ekonomisine sağladıkları katkılar ortadadır. İşsizliği olmadığı İnegöl, tüm yönleriyle Türkiye’ye model oluyor. Bu başarıların mimarlarına, İTSO olarak gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Anıl’ın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Törende İnegöl Mobilyasının markalaşmasına yaptıkları katkı nedeniyle Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Çilek’e Kaymakam Ali Akça ve İTSO Başkanı Metin Anıl, Vanessa Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydın’a da İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İTSO Meclis Başkanı Sadık Gülerer tarafından  plaketleri verildi. İnegöl’ün ülke genelinde tanıtımına katkı yaptığı için de MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Güleç’in plaketi ise, kendisini temsilen Ndesign firmasından Ahmet Dursun’a, İTSO Başkan Yardımcısı M. Mustafa Kaynakçı ve İTSO Disiplin Kurulu Başkanı Zeynep Kaçar tarafından takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2014, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER