İTSO´DAN VERGİ AFFI KANUNU TOPLANTISI

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), Resmi Gazete´de yayınlanarak yürürlüğe giren, 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun hakkında üyelerini bilgilendirmek için toplantı düzenleyecek.

İTSO´DAN VERGİ AFFI KANUNU TOPLANTISI

Yapılacak toplantı hakkında bilgi veren İTSO Başkanı Metin Anıl, 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 15.00´te İTSO Konferans Salonu´nda yapılacak toplantıda, çıkan kanun hakkında detaylı bilgi verileceğini söyledi. Başkan Anıl, bilgilendirmenin İnegöl Vergi Dairesi Müdürü Yalçın Ertaş, İnegöl Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Emin Dündar, İnegöl Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Fatma Tekin ve İTSO Genel Sekreter Vekili Hakan İpek tarafından yapılacağını kaydetti.

Oda üyelerine, yapılacak bilgilendirme toplantısına katılmaları çağrısında bulunan İTSO Başkanı Metin Anıl, toplantıda kanunun kapsamının tüm detayları ile anlatılacağını belirterek, "Çıkan kanun Vergi dairesi, Belediyeler başta olmak üzere çeşitli kamu kurumları ile oda ve borsalara borcu olanlar için önemli avantajlar sağlıyor. Üyelerimizden çeşitli vesileler ile ilgili kurumlara borcu olup ödeme güçlüğü çekenleri yakından ilgilendiren bu toplantıda kanunun tüm ayrıntıları anlatılacak. Kanundan yararlanmak isteyenlere başvuru yöntemleri anlatılacak. Kanunun iyi anlaşılması gerektiği düşüncesinden yola çıkarak bu toplantıyı organize ettik" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2016, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER