İZMİR FUARI DEĞERLENDİRİLDİ

01-05 Mart 2017 tarihleri arasında İzmir´de düzenlenen 28. Mobilya Fuarını, İnegöl Mobilyacılar Odasının organizasyonu ile bir otobüs mobilyacı ziyaret ederek yeni modelleri görme imkanı bulurken, İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan fuarın değerlendirmesini yaptı.

İZMİR FUARI DEĞERLENDİRİLDİ

Oda Başkanı Özcan Ayhan, “İnegöl Mobilyacılar Odası olarak mobilya sektörünün takibi adına yurt dışı ve yurt içi fuarları büyük bir titizlikle takip ediyoruz. 2017 yılında ilk olarak 23-28 Ocak 2017 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezinde düzenlenen İMOB Mobilya Fuarına gezi düzenlemiştik. İkinci gezimizi 5 Mart Pazar günü ise İzmir Mobilya Fuarına gerçekleştirdik. Fuar esnasında yaptığımız incelemelerde, 40 bin metrekare üzerine 5 Hol´den oluşan fuar binasının ancak iki holünde 130 civarında mobilya sektörü ile ilgili katılımcının olduğunu gördük. Fuar incelemelerimiz esnasında gerek stant kalitesi gerekse ürün kalitesinin İnegöl mobilyacısının gerisinde kaldığını bir kez daha gösterdi” dedi.

DOĞRU YOLDAYIZ

Başkan Özcan Ayhan, “İnegöl´ün mobilyada başkent olma hedefinde ne kadar doğru yolda olduğunu bir kez daha ispatladığını gördük. İzmir firmaları ile yaptığımız görüşmelerde İnegöl mobilyasından beğeni ile bahsetmeleri bizleri memnun etti. İzmir mobilya fuar gezisine katılan firmalarımız ilçemizin mobilya sektöründe ne kadar ileride olduğunu kendi gözleri ile görmüş oldular. Son derece faydalı olduğunu düşündüğümüz yurt içi mobilya fuarlarına geziler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER