KARAMEHMET´TEN İNBOSDER ÜYELERİNE İNDİRİM

İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği (İNBOSDER) ile Karamehmet Petrol arasında yapılan anlaşma sonucu, dernek üyeleri Karamehmet Petrol´ün hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecek.

KARAMEHMET´TEN İNBOSDER ÜYELERİNE İNDİRİM

Protokolün imzalanmasının ardından bir açıklama yapan Dernek Başkanı Şefik Memiş, “Dernek olarak Esenköy, Lütfiye, Tuzla, Mesudiye ağırlıklı olmakla beraber İnegöl´ümüzün çeşitli mahallelerinde yaşayan Boşnak hemşerilerimize fayda sağlayıcı, birlik beraberliğimizi daha da kuvvetlendirmek adına başlatılan çalışmalardan olan akaryakıt indirimi protokolü Karamehmet Petrol sahibi sayın Semih Gülerer beyle imzalanmıştır. Bu doğrultuda üyelerimiz Karamehmet Petrolde alınacak hizmetlerde, oto yıkama, boya koruma, cam filmi, detaylı temizlik, hizmetlerinde araç bakımı yağ, filtre, antifriz değişimi, tüm lastik modellerinde indirim ve son olarak motorin ve benzin alımlarında direk pompa fiyatı üzerinden anında faydalanacak” diye konuştu.

DEVAMI GELECEK

Karamehmet firması yöneticilerine de teşekkür eden Memiş, “İndirim anlaşması tamamlanmıştır. İnegöl´ümüzün değerli basın mensupları aracılığıyla yapılan haberlerle de birlik beraberlikten güç doğar tabirini yaşarken, örnek alınacak çalışmalarla üyelerimize katkımızın olmasını hedeflemekteyiz. Buna benzer çalışmalarımızın devamı için görüşmeler sürmektedir. Bu doğrultuda fayda sağlayıcı fikirlerinde şuan ki, dernek hizmetkarlarıyla paylaşıp yönlendirebilirsiniz. Ben yapılan bu anlaşmanın şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Karamehmet Petrol işletmecileri ve çalışanlarına da verecekleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu. VEDAT BAYKAY

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER