Kayıp genç kızın annesi gözyaşlarına boğuldu

Kayıp genç kızın annesi gözyaşlarına boğuldu

Hamidiye mahallesindeki evinden intihar mektubu bırakıp giden 14 yaşındaki Zeynep Ak’ın ailesi hayatından endişe ediyor.

Hamidiye Mahallesi Sipahi sokak üzerinde ikamet eden Zeynep Ak (14) sabah saatlerinde evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Eve gelen genç kızın annesi Ayfer Ağız, kızının bıraktığı intihar mektubunu buldu. Kızına ulaşamayan kadın, karakola giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Gözü yaşlı anne Ayfer Ağız (48), “Sabah erken saatlerde diğer küçük kızımı hastaneye götürdüm. Eve geldiğimde kızım yoktu. Not bırakıp gitmiş. ‘Ben kendimi öldüreceğim, anne seni üzdüm özür dilerim, hakkını helal’ yazılı not bırakmış. Hayatından endişe ediyorum. Kızım kendisi evden çıkıp gitmez. Kim buna neden olduysa cezasını çekmesini istiyorum. O benim gözümün nuru. Yetim büyüttüm ben onu. Daha 14 yaşında, onu kandırmışlardır. Kim kandırmış bulunsun ve cezalandırılsın. Eşyalarını almış gitmiş. İntihar edecek insan bunları götürmez." dedi.

BULUNDU

Saatlerdir haber alınmayan genç kız Süleymaniye mahallesindeki bir parkta otururken polis tarafından bulundu. Bulunan genç kız ailesine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2020, 18:46

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45